autoserwis radzymińska

7 LAT Na rynku
20 lat doświadczenia

O powstaniu Naszego niezależnego serwisu zadecydowała chęć połączenia naszych pasji z pracą, co doskonale nam się udaje dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu w pracy jako mechanicy w autoryzowanych serwisach i innych niezależnych warsztatach. Z miesiąca na miesiąc, dzięki inwestycjom w profesjonalne narzędzia poszerzamy naszą ofertę i podnosimy jakość usług. Aktualnie zajmujemy się mechaniką, elektryką, mechatroniką oraz blacharstwem i lakiernictwem (w tym naprawy powypadkowe). Oczywiście serwis opon, klimatyzacja czy komputerowa geometria kół nie jest nam obca. Prowadzimy naprawy zasilaniem paliwa samochodów osobowych i dostawczych z silnikami benzynowymi i diesla. Serwisujemy samochody wszystkich marek.

Obsługa flotowa dla firm

Aktualnie pod stałą opieką posiadamy kilkadziesiąt aut firmowych. Pomagamy w optymilizacji kosztów utrzymania floty i doradzamy w zakresie kontroli sposobu eksploatacji aut przez pracowników oraz sposobu ewidencjonowania kosztów utrzymania oraz wyposażenia pojazdów. Obsługa aut flotowych to dla Nas stałe i pewne źródło dochodów, dlatego wciąż podnosimy standardy i walczymy o każdego klienta biznesowego.

Naprawy blacharskie i lakiernicze

Wymieniamy elementy takie jak zderzaki, lampy, drzwi, błotniki i inne nie wymagające ingerencji w konstrukcję auta. Naprawiamy również elementy montażowe zawieszenia i karoserii uszkodzone np. wskutek daleko posuniętej korozji. Od lutego 2022 świadczymy również usługi lakiernicze. Co pozwala nam ofertować kompleksowe naprawy powypadkowe. 

Auto Serwis Wulkanizacja, sezonowa wymiana i naprawa opon

Zajmujemy się sezonową wymianą opon, ich naprawą oraz sprzedażą. Przy wyważaniu kół wykorzystujemy tylko i wyłącznie stalowe ciężarki dopuszczone do użytku na całym świecie .

Dzięki zmianom w prawie nie ma konieczności jazdy na przeglądy gwarancyjne do autoryzowanych stacji obsługi. Przegląd okresowy możesz wykonać w dowolnej firmie bez obaw o utratę gwarancji na samochód. Zapewniamy Twojemu autu pełnowartościowy przegląd okresowy zarówno w okresie gwarancji jak i po niej.

Większość włascicieli samochodów traktuje przeglądy okresowe jak zbytek .Trzeba o nich pamiętać, dopóki zmuszają do tego warunki gwarancji. Potem to tylko wyrzucanie pieniędzy-twierdzą.

Tymczasem fachowcy uważająinaczej: więcej traci się na usuwanie awarii spowodowanych zaniedbaniem przeglądów ,niż oszczędza unikając ich.

Każdy samochód podlega okresowej kontroli podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, które w zależności od wyniku przeglądu, podlegają wymianie lub weryfikacji i naprawie.

Auto Serwis Radzymińska

Auto Serwis Radzymińska od 2015

O powstaniu Naszego niezależnego serwisu zadecydowała chęć połączenia naszych pasji z pracą, co doskonale nam się udaje dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu w pracy jako mechanicy w autoryzowanych serwisach i innych niezależnych warsztatach.